KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15888119

nr 1588 8119

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

Abstrakt. Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

måndag 18 december 2023
kl 20:06:48

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig