KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15873019

nr 1587 3019

Blandteknik

Inger Andersson (f. 1940, Sverige). Interiör. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 22x25cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:43:07

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer