KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12861622

nr 1286 1622

Ingalill Sjöblom

(f. 1944), Sverige

Blandteknik, Ingalill Sjöblom, komposition, 45x65 cm. Signerad

Ingalill Sjöblom, svensk bildkonstnär född 1944 i Härnösand.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 november 2019
kl 19:02:20

4/11 14:17:39 1      Vinnande bud

Ingalill Sjöblom

Läs mer om Ingalill Sjöblom