KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11119282
nr 1111 9282
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Blandteknik, Hilding Linnqvist (1891-1984), fiskeläge, signerad, 1967, motivet: 39x29
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:11:04
450 kr
500 kr
700 kr
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist