KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193451

nr 1419 3451

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Svampar. Signerad, daterad 1997. Blandteknik, bildmått: 12x12, yttermått inklusive ram: 23x23 cm

Utrop:

400 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:59:16

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu