KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15144214
nr 1514 4214
Helge Artelius
(1895-1989), Sverige
Signerad, blandteknik, Aftonstämning, 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm
Helge Artelius, svensk bildkonstnär född 1895, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:14:47
24/12 18:59:22
Helge Artelius
Läs mer om Helge Artelius