KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486054

nr 1348 6054

Haruo Sézaki

(1907-1977), Sverige

Blandteknik, Haruo Sézaki (1907-1977), Sverige. Signerad, daterad 1948, mixed media, 46x31cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 september 2020
kl 19:52:23

18/9 13:55:03 1      Vinnande bud

Haruo Sézaki

Läs mer om Haruo Sézaki