KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12691159

nr 1269 1159

Harry Kampf

(1926-1989), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -70, stilleben, 45x36 cm

Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 20:30:25

17/8 16:50:58 1      500 kr
19/8 12:44:41 2      Vinnande bud

Harry Kampf

Läs mer om Harry Kampf