KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16783114
nr 1678 3114
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Signerad, Fiskebåtar. Blandteknik, bildmått: 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
måndag 10 februari 2025
kl 20:17:58
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg