KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14299432
nr 1429 9432
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Signerad, "den sjunkande katetralen", 45x30cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x47cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:54:09
4.000 kr
4.800 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold