KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14257584

nr 1425 7584

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

"Fågelskrämman". Signerad. Blandteknik, bildmått: 45x30,5 cm, yttermått inklusive ram: 58x43 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:14:38

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold