KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111104
nr 911 1104
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, Hans Ångsäter (f. 1935), par, monogramsignerad, 27x21
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:05:36
12/9 15:39:30
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter