KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111106
nr 911 1106
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, Hans Ångsäter (f. 1935), Par, monogramsignerad, 60x43
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:07:24
12/9 15:40:09
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter