KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767107

nr 1376 7107

Håkan Bull

(f. 1953), Sverige

Blandteknik, 2 st, Håkan Bull (f. 1953), Sverige. Käringön. Signerad, 1987. Motivet: 66x51cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm

Konditionsrapport: en saknar glas

Håkan Bull, svensk målare född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:08:06

Håkan Bull

Läs mer om Håkan Bull