KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824554

nr 1382 4554

Blandteknik

H Sjöström. Signerad, daterad -56, "Birger Jarl". Motivet: 28x40, yttermått inklusive ram: 44x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:11:29