KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13634266
nr 1363 4266
Gustaf Magnusson
(1890-1957), Sverige
Blandteknik, Triptyk, barn. Signerad, daterad -26 cm. Motivet: ca 28x57 cm
Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:25:53
30/11 18:10:49
Gustaf Magnusson
Läs mer om Gustaf Magnusson
All världens barn (Lisa Larson)