KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277214

nr 1427 7214

Gunnar Widholm

(1882-1953), Sverige

Signerad, kvinna. Blandteknik, bildmått: 25x18cm, yttermått inklusive ram: 46x39cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:42:26

24/10 23:15:28 1      Vinnande bud

Gunnar Widholm

Läs mer om Gunnar Widholm