KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12804224
nr 1280 4224
Gunnar Persson
(1908-1975), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -51,40x32 cm
Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:15:40
7/10 17:59:43
Gunnar Persson
Läs mer om Gunnar Persson