KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12848253

nr 1284 8253

Gunnar Persson

(1908-1975), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -51. Mixed media, ca 54x45 cm

Gunnar Persson, svensk målare född i Stockholm 1908, död 1975.

Utrop:

800 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:35:51

Gunnar Persson

Läs mer om Gunnar Persson