KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306286

nr 1630 6286

Blandteknik

Gunilla Sköld, modell. Signerad, daterad -84. Blandteknik, bildmått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 64x49 cm

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:08:43