KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15275004
nr 1527 5004
Gert Aspelin
(f. 1944), Sverige
2 st, 1 signerad, blandteknik, 1961 cm, yttermått inklusive ram: 31x43 cm
Gert Aspelin, svensk målare och grafiker född 1944 i Göteborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:24:11
13/3 14:50:11
Gert Aspelin
Läs mer om Gert Aspelin