KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13777108

nr 1377 7108

Frédéric Iriarte

(f. 1963)

Blandteknik, Frédéric Iriarte (f. 1963), Signerad, 1989. Motivet: 49x64cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 februari 2021
kl 19:32:49

3/2 12:35:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor