KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7821361
nr 782 1361
Blandteknik
2 st, Flavet, signerade-1967+ 1970, motivets mått: 68x46
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 19:54:19
4/10 04:56:15
100 kr
7/10 18:18:27