KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15448012

nr 1544 8012

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Maui mauis". Signerad. Sprayfärg / markers. Blandteknik, bildmått: 70x50 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:00:00

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson