KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14103245
nr 1410 3245
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad a tergo. Mixed media på duk, akryl/epoxy. 18x12 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:58:00
9/8 19:28:04
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson