KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13484059

nr 1348 4059

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Blandteknik, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Island Cruise". Monogramsignerad FJ. Mixed Media, ca 50x30 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:43:54

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson