KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15206038

nr 1520 6038

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Modell. Signerad. 53x43 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 68x58 cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 februari 2023
kl 19:21:10

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall