KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15206038
nr 1520 6038
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Modell. Signerad. 53x43 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:21:10
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)