KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502722
nr 950 2722
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Signerad, "kvinna med brunt hår", motivet: 39x30, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:12:46
22/3 18:51:04
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning