KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776374

nr 1477 6374

Blandteknik

10 st, erotiska motiv, Orientaliska, yttermått inklusive ram: 21x14 - 25x20 cm. Ej signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:13:55