KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12308035

nr 1230 8035

Blandteknik

Erik Lindström, Söder Mälarstrand. Signerad, daterad 1929, ca 32x44 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:37:09

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm