KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313145
nr 1031 3145
Blandteknik
Erik Gyllensvärd, Grekisk saga, signerad. -68, 110x96
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:03:01
300 kr
400 kr