KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13429105
nr 1342 9105
Blandteknik
Emelie Fagerström, fästning, 20x35 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:55:42
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr