KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14444219
nr 1444 4219
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 36x36, yttermått inklusive ram: 49x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:05:27
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg