KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16306405
nr 1630 6405
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Signerad, blandteknik, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:12:23
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm