KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14949089

nr 1494 9089

Blandteknik

2 st, ej signerad, blandteknik, Indien, yttermått inklusive ram: 87x62 respektive 70x88 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:18:56