KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13073479
nr 1307 3479
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 24x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:39:22
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman