KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16003172

nr 1600 3172

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:46:04

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman