KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14545010
nr 1454 5010
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Egron Lundgren (1815-1875), Sverige, tillskriven. Motiv från Indien. Ej signerad. Blandteknik, 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 32x44 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:24:00
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren