KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15186388

nr 1518 6388

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Kroki. Signerad, daterad -57. Blandteknik, bildmått: 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm

måndag 30 januari 2023
kl 20:27:51

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix