KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203007

nr 1420 3007

Dominyka Usvaiskaya

(f. 1991), Sverige

Blandteknik, "Taste like vacation". Signerad 2021. Akryl/epoxy, 20x20cm, oramad

Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

21/9 13:01:37 1      150 kr
23/9 21:47:56 2      Vinnande bud

Dominyka Usvaiskaya

Läs mer om Dominyka Usvaiskaya