KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277011

nr 1427 7011

Dominyka Usvaiskaya

(f. 1991), Sverige

Blandteknik, "Milk and strawberries". Signerad. Mixed media akryl/epoxy, 20x20cm, oramad

Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11

25/10 18:21:03 1      Vinnande bud

Dominyka Usvaiskaya

Läs mer om Dominyka Usvaiskaya