KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12544334
nr 1254 4334
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Blandteknik, Norrhamnen Vaxholm, Signerad, daterad -82. Motivet: 35x47
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:22:32
9/5 15:52:06
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger