KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16937542
nr 1693 7542
Blandteknik
Daniel Milton. Signerad, daterad 2007, "wonderground". Blandteknik på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 83x123
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:38:58