KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034229

nr 1403 4229

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

Blandteknik, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad 2/90, bladets mått: 57x39cm, yttermått inklusive ram: 72x55cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 juni 2021
kl 18:55:44

10/6 22:23:22 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds