KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12455035
nr 1245 5035
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Blandteknik, "Vision av en resa I". Signerad, daterad -63, ca 32x36 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:55:55
28/3 22:25:31