KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 13903288
nr 1390 3288
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik/collage, 3 st, Signerad, daterad 02, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:38:55
12/4 17:24:56