KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728847
nr 1572 8847
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "Kraft", pannå, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:29:18
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr