KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 14752070
nr 1475 2070
Madeleine Quist Odgren
(f. 1940), Sverige
Blandteknik/collage, Madeleine Quist Odgren (f. 1940). Signerad, blandteknik, daterad -69, pannå, 72x59, yttermått inklusive ram: 76x63 cm
Madeleine Quist Odgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:40:16
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Madeleine Quist Odgren
Läs mer om Madeleine Quist Odgren