KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6035791
nr 603 5791
Blandteknik
Cheung Fei, 1800-tal, 155x95
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 19:37:35
1.000 kr
1.100 kr
2.000 kr
2.500 kr
4.000 kr
3.000 kr
3.500 kr
4.000 kr
5.000 kr
4.100 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.500 kr
6.300 kr