KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9939058

nr 993 9058

Blandteknik

Champion Jack Dupree, signerad, 39x32

Utrop:

500 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 9 november 2015
kl 20:01:52